Start » Aktualności » 2005 » Wesołych Świąt i Szczęścia w Nowym Roku!

Wesołych Świąt i Szczęścia w Nowym Roku!

data publikacji: 22.12.2005, 22:44  |  autor: elwira   |  liczba komentarzy: 0

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Świąt pogodnych i spokojnych, pachnących choinką i sianem, przepełnionych ciepłą, rodzinną atmosferą, obfitujących w dobro i radość, wspaniałych prezentów i szeptu koni, w ten jedyny wyjątkowy dzień, abyście usłyszeli jak Wam dziękują za serce i pamięć i za słodką kostkę cukru oraz soczyste jabłko.

W Nowym Roku spełnienia marzeń, sukcesów i zadowolenia z naszych dzielnych rumaków, koniom końskiego zdrowia i wytrzymałości oraz tego, aby właściciele zawsze o nich pamiętali!

Wszystkiego Najlepszego życzy Redakcja FINISZ

 

Szczególne życzenia kierujemy na ręce naszych wiernych czytelników oraz osób z nami współpracujących, bez których nie udało by nam się osiągnąc tak wiele i planowac jeszcze więcej. Serdeczne życzenia i podziękowania dla Agnieszki (agi76) i jej męża Sebastaiana za duży wkład pracy i bezinteresowną pomoc przec cały sezon, dla Agnieszki (Nexi), jej męża Pawła i maleńkiej córeczki Karolci za wspaniałe artykuły i analizy, za wytrwałą współpracę, Marka (Fightera) za wystartowanie i współpracę z programem FINISZ, za cenne wskazówki i rady oraz wsparcie, Krzysztofa (Eridiona) za pomoc w tworzeniu programu i wytrwałość,  Eweliny (Olifki) za pomoc w tworzeniu bazy danych i trzymanie wszystkiego razem. Dziękujemy również Singspielowi, Hipodromowi, Bogushowi, Torstenowi, Lao i Jaremie za współprace w minionym sezonie. Gorące podziękowania składamy również na ręce Prezesa STWK za czas, który nam poświęcał i  który zawsze dla nas miał. Wszystkim życzymy wspaniałych, rodzinnych Świąt i wszelkiej pomyslności w nadchodzącym Nowym Roku!