Start » Aktualności » 2015 » FALBOREK ARABIANS zatrudni trenera

FALBOREK ARABIANS zatrudni trenera

data publikacji: 19.11.2015, 18:12  |  autor: elwira  |  źródło: Falborek Arabians   |  liczba komentarzy: 0

Vip Kossack

Fot: Finisz.pl
Vip Kossack

Stadnina koni FALBOREK ARABIANS zatrudni pracownika na Stanowisko pracy : TRENER OPIEKUN KONI

Miejsce pracy: Stadnina koni FALBOREK ARABIANS , województwo kujawsko -pomorskie , Brześć Kujawski

ZADANIA: Poszukujemy odpowiedzialnego i doświadczonego pracownika, którego głównym zadaniem będzie opieka i trenowanie koni czystej krwi arabskiej w zakresie hodowli i wyścigów.

WYMAGANIA: (WARUNKI KONIECZNE) - Wykształcenie min. Średnie techniczne – zootechnik (preferowana specjalność – hodowla koni) lub rolnicze, - Doświadczenie w zakresie opieki, trenowania i wyścigów koni czystej krwi arabskiej, - Dyspozycyjność, - Empatia i spokój w stosunku do koni i zwierząt, - Opinia z poprzedniego miejsca pracy.

OFERUJEMY: - Pracę od zaraz, - Dla kandydatów – profesjonalistów bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz inne korzyści poza finansowe, - Udział w realizacji prestiżowych wydarzeniach w kraju i zagranicą, - Stabilne zatrudnienie, - Możliwość zakwaterowania.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na poniższy adres: kadry@izomont.com.pl z dopiskiem: TRENER-OPIEKUN KONI

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". W ofercie prosimy o zamieszczenie następującego zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez G+P IZOMONT SP. Z O.O." Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. ​