Start » Aktualności » Sezon 2018 » Ciekawy weekend na Torze Służewiec. Bush Brave i Shannon Queen w akcji!

Ciekawy weekend na Torze Służewiec. Bush Brave i Shannon Queen w akcji!

data publikacji: 10.05.2018, 11:16  |  autor: elwira  |  źródło: torsluzewiec.pl   |  liczba komentarzy: 0

Fot: Finisz.pl

Podczas najbliższego weekendu na Torze Służewiec na starcie staną m.in. dwie służewieckie gwiazdy: Koń Roku 2017, trójkoronowany, derbista i zwycięzca Wielkiej Warszawskiej Bush Brave, oraz rewelacyjna klacz arabska, zwyciężczyni 12 wyścigów w 13. startach Shannon Queen.

 

Ważnym wydarzeniem będzie pierwszy start po przerwie zimowej Busha Brave’a, który w ub. roku wygrał w imponującym stylu wszystkie najważniejsze gonitwy (Rulera, Derby, St. Leger i Wielką Warszawską). Bush Brave będzie bitym faworytem Nagrody Golejewka (kat. B, 2000 m, niedziela, godz. 17). Natomiast Shannon Queen w gonitwie o Nagrodę Pamira (kat. B, niedziela, godz. 18) po raz pierwszy zmierzy się m.in. z ubiegłorocznym zwycięzcą tego biegu Shadwanem Al Khalediahem.

Ponadto w sobotę czołówka koni o uzdolnieniach sprinterskich będzie rywalizować w wyścigu o Nagrodę Jaroszówki (kat. B, 1300 m, godz. 17), a osiem arabów zgłoszonych do Derby Arabskiego zmierzy się w Memoriale Stanisława Sałagaja (handikap I gr., 2000 m, godz. 17.30).

W nadchodzącą sobotę i niedzielę na warszawskim torze rozegranych zostanie łącznie 15 gonitw – siedem w sobotę i osiem w niedzielę.

Bilety wstępu od 5 zł. Bilety do nabycia na www.eventim.pl oraz w kasach biletowych w dniu wydarzenia.

Więcej informacji na www.torsluzewiec.pl