Forum dyskusyjne FINISZ.pl Strona Główna Forum dyskusyjne FINISZ.pl
kontakt z adminem redakcja @ finisz.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
SluDerby
Autor Wiadomość
tx
Kategoria B

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 10:22   

W dniu DeDerby w Hamburgu bieżnia była miękka, jak często o tej porze roku, wiec Bush Brave miałby tam jakieś szanse, ze swojego talentu, ale byłby to słabe szanse, za rywali miałby więcej stayerów z wyższą klasą niż w SluDerby. W życiu nie zapisałbym tam genetycznego milera. Forint czuje wyścigi niemieckie, jest tam na miejscu, więc może on dopowie.

[ Dodano: Wto Lip 04, 2017 10:35 ]
Genetycznym milerem był na przykład og. Skarb, który w 1939 r. poległ w DeDerby w Hamburgu.

Forint 
Grupa II

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 15:55   

Na moje oko BB w niemieckich derby,po takim torze jaki byl,na șluzewieckie warunki okolo 5,0,napewno zmiescil by sie w pierwszej piatce.Niemiecka czolowka trzylatkow,poza derbista jest bardzo níerowna.Derbista byl 2-3 gra dlatego ze sporo ostatnio biegal.Tydzien przed Union(odpowiednik Iwna) bral udzial w LR Trial w Hanowerze i pewnie by ten wyscig wygral,ale doszlo w tym wyscigu ďo wypadku,kon ktory přowadzil przestraszyl sie chyba narzučonej trawy,wyskoczyl w gore i przyhămowăl.Windstoss ktory szedl přősto za nim wpadl na niego i dzokęj nie dăl rady șïe utrzymac.Z tego powoďu po tygoďniu biegal w Union,ktőre normalnie by oďpusčil.W Union poprowadzil i zostal zlăpăny przez kolege ze stăjni Colomăno okolo 50m przed cęlownikiem.Colomăno byl faworytęm w derby a zăjăl ďopieřo 13mięjsce.
Szoste miëjsce zăjal Monreăl kon mojęj stăjni na ktőrym codziennie jezdze.To niezly konik,ăle nie jăkăs wielkă klăsa,dlatego mysle ze BB po takim miekkim torze bylby przed nim.Czas derby jest troche inny niz wczesniej podăny,ăle i tăk wolniejszy od polșkičh o 10 s-2,41,52
https://www.german-racing...&d=20170702&s=R
Pomimo ze BB jest jăk uwazacie mileręm,napewno șpřobuje zdobyc trzecia korone i wystartuje w St Leger,poznięj pewnie WW.
Jest jeden wyscig w ktorym powinin spřobőwac swoich șil o ile po WW bedzie sie dobrze czul.1 lisțopada w srode w Monachium(zawsze wtedy tor jest mocno elastyczny)to jest chybă 4 i pol tygoďnia po WW.Co poniękțorzy zaraz powiedza po co odrazu G1,ale tam z reguly stawka bięga tylko srednia,czesto wygrywăja fuksy,konie ăkurat w fořmie.Trzy ostatnie lata wygrywăly ăkurat konie z mojej stăjni,Ivanhowe,Ițo i Guigniol.Tor jest ďobry w șluzewieka střone z troche křotsza prosta.Do Monachium nie jest tak dălęko jăk chocby ďo Baden Baden.
https://www.german-racing...&d=20171101&s=A
Zăpis 3100euřo do 8 șierpnia.
Wczeșnięj i po suchych torăch nie ma senșu přobowac.
Kon kțory wygřywa tęn wyscig zăpraszăny jest ďo udziălu w Jăpăn Cup,i wszystkie koszty,przelotu,pobytu konia i wszystkich ludzi pokrywaja orgănizatorzy,a kon męlduje șie w Jăponi dwa țygodnïe przed wyscigięm.
Przępraszam za pismo ale klawiatura ekrănowa čiagle ďodăje mi jăkies ptaszki,znaczki i czasem zjada liteřy.
Ostatnio zmieniony przez Forint Wto Lip 04, 2017 15:59, w całości zmieniany 1 raz  

KAZ 
Grupa III

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 16:23   

Forint - Dzięki za fachowy komentarz
Pytanie: Czy można gdzieś prześledzić tempo wyścigu? Czasy poszczególnych odcinków?

Forint 
Grupa II

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 18:45   

Nie nigdzie nie ma podanych cwiartek,ale poczatek byl șpokojny,oba konie z mojęj stajni znalazly sie na czubie wysčigu i nie mialy sie gdzie schowac.Starke ktory na poczatku byl na ostatniej pozycji wyczul ze tęmpo jest troche wolne i zaczăl po dúzym kolę șie przekladăc.Wychodzăc na prosta byl juz drugi,pozniej objăl prwadzenie,ale te zmiany pozycji kosztowăly go spořo sil,bo przed celownikięm dopadl go přowădzony sroďkiem pola Windstoss.
Chyba te posty o niemieckich derby wypadălo by przęniesc do dziălu Wysčigi w Nięmczech.
Ostatnio zmieniony przez Forint Wto Lip 04, 2017 18:51, w całości zmieniany 2 razy  

L.
Grupa III

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 21:00   

Dodałem do "przewidywanych zakładów" (2 lipca, 12:48) w dniu Derby ewentualne wypłaty.

Program ustawia grę
Z analizy notowań wynika, że w dużych dniach wyścigowych, kiedy przychodzi więcej publiczności, ewentualne wypłaty w totalizatorze zwyczajnym są bardzo mocno skorelowane z typami w "Programie Gonitw". Można nawet powiedzieć, że program ustawia grę.

[ Dodano: Wto Lip 04, 2017 21:05 ]
Info Forinta o DeDerby łączy się ze SluDerby, wiec pod "Wyścigi w Niemczech" wystarczy dać odnośnik..

tx
Kategoria B

Wysłany: Pią Lip 14, 2017 13:03   

Oficjalna strona Torsluzewiec.pl w swoim komentarzu po sezonie wiosennym pod dziwacznym tytułem "Walka karnawału z postem, czyli Wyrzyk kontra Olkowski" pisze m.in. "Wyrzyk potrafi być też elastyczny. Wiedząc, że w Derby Velnelis ma mniejsze szans w wyścigu na końcówkę, poświęcił należącego do tego samego litewskiego właściciela Largo Forte, który podyktował bardzo mocne tempo".
Jakaś bzdura, bo przecież Velnelis na trzy tygodnie przed Derby wygrał Nagrodę Iwna (Przychówku), prowadząc fałszywym tempem, mocniej od 1000 m, i właśnie dlatego nie dał się wyprzedzić odciągniętemu Bush Brave'owi, choć stracił akcję w końcówce.

dorpat 
Grupa III

Wysłany: Pon Lip 31, 2017 10:01   

Krótka relacja z Derby (araby) i Oaks w TVP Sport
http://sport.tvp.pl/33414...17-nagroda-liry

ko0mpel 
Grupa II
kocham polankę

Pomogła: 2 razy
Wysłany: Pon Lip 31, 2017 15:54   

tx napisał/a:
pod dziwacznym tytułem "Walka karnawału z postem, czyli Wyrzyk kontra Olkowski" .

Odczytuję to jako przeciwstawienie sobie osobowości dwóch wybitnych trenerów:
Jeden barwny i huczny jak karnawał, a drugi - cichutki i skromniutki jak post.

Oczywiście jest możliwe, że trafiłam kulą w płot. :grin:

kostor 
Grupa II
YellonkY

Wysłany: Pon Lip 31, 2017 22:25   

Nie no, tu nie ma wątpliwości, że właśnie taka była intencja autora. Porównanie zresztą trafne, choć czy to było najważniejsze w relacji z Derby, żeby to dawać na tytuł? Spierałbym się.

Odpowiedz do tematu