Forum dyskusyjne FINISZ.pl Strona Główna Forum dyskusyjne FINISZ.pl
kontakt z adminem redakcja @ finisz.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rezygnacja i powrót Krowickiego
Autor Wiadomość
tx
Kategoria B

Wysłany: Czw Sie 03, 2017 00:19   Rezygnacja i powrót Krowickiego

Polish Jockey Club / 31 lipca / 01:30 / Facebook:
"Piotr Krowicki poinformował, że z dniem wczorajszym zakończył 23-letnią karierę jeździecką".

[ Dodano: Pią Sie 04, 2017 13:33 ]
Krowicki potwierdził w wywiadzie z Islanderem, że definitywnie zakończył karierę dżokeja.
http://torsluzewiec.pl/de...ariere-dzokeja/

dodane 28 października:
zmiana tytułu, dodano "powrót".
Ostatnio zmieniony przez tx Sob Paź 28, 2017 20:57, w całości zmieniany 1 raz  

Koniofan 
Kategoria B

Wysłany: Pią Sie 04, 2017 14:54   

Wielka szkoda (tak bardzo lubiłem Pana P .Krowickiego grać,a obserwowałem jego karierę od samego początku i trzeba powiedzieć ,że Pan Piotr miał to "coś" ,taki jeździecki dar od Boga ,jak wielcy nasi i zagraniczni dżokeje,czasami ogrywał innych ,jak dzieci,czasami ,dzięki jego jeździe, wygrywałem spore pieniądze) ,ale takie jest życie. Serdecznie pozdrawiam,dziękuję za wspaniałe jazdy i życzę powodzenia i sukcesów na nowej drodze życia.
Dodane-pozwolę sobie jeszcze dodać taką uwagę -chodzi o sportowy tryb życia,moja rada: proszę koniecznie uprawiać sport lub przynajmniej prowadzić sportowy, zdrowy tryb życia.Przestawienie się na inny nowy, odmienny cykl dobowy i zmiana diety jest specyficznym szokiem dla organizmu ( trzeba kontrolować kalorie i preferować zdrowe odżywianie),niebezpieczne są wzrost wagi i brak ruchu.Polecam urządzenie sobie w domu salki do ćwiczeń ,a jeśli to nie jest możliwe, koniecznie korzystanie z siłowni i basenu, jakieś bieganie i jazda na rowerze są też bardzo wskazane.Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.
Ostatnio zmieniony przez Koniofan Pią Sie 04, 2017 15:48, w całości zmieniany 2 razy  

tx
Kategoria B

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 20:50   

Nagroda Sac-a-Papier: powrót Krowickiego po trzymiesięcznej przerwie.
https://www.youtube.com/w...F&v=b7X1F-zXnos
Na Neo zrobił wszystko, jak należy.

[ Dodano: Sob Paź 28, 2017 20:54 ]
Wypowiedz Krowickiego dla Torsluzewiec.pl:
– Cały czas utrzymuję się sportowej kondycji. Myślę, że tak źle nie wypadłem. Wywalczyłem w ciężkim boju co prawda tylko trzecie miejsce, ale kto się spodziewał, że lepsze okażą się konie mniej liczone. Ja mam małą satysfakcję, że Neo pokonał pode mną faworyta Largo Forte, z którym poprzednio dwukrotnie przegrywał. W drugim sobotnim występie zająłem drugie miejsce na Free-Lu. W niedzielę pojadę jeszcze na dwulatku Chill Giofry i to będzie już na pewno w tym sezonie mój ostatni start na Służewcu.
Jeśli chodzi o przyszłość, to sprawa jest otwarta. Jak się okazało, również w moim przypadku, najlepiej nigdy nie mówić nigdy, bo okoliczności życiowe czasami zmuszają nas do zmiany planów. Lepiej sobie zostawić jakąś furtkę. Tak więc decyzję czy będę jeszcze brał udział w wyścigach, czy nie, podejmę w przyszłym roku – powiedział Piotr Krowicki.
Wypowiedz poprzedzona tekstem:
"Warta podkreślenia jest też postawa podopiecznego trenera Wojciecha Olkowskiego Neo, który po raz siódmy w tym sezonie zajął trzecie miejsce w gonitwie pozagrupowej! Dosiadał go tym razem gościnnie mieszkający i pracujący w Wiedniu Piotr Krowicki, który choć przed dwoma miesiącami oznajmił, że definitywnie zakończył karierę jeździecką, dał się namówić swemu przyjacielowi, właścicielowi Neo Adamowi Chodowcowi i zaryzykował jednorazowy w tym sezonie powrót na wyścigi".
Ostatnio zmieniony przez tx Sob Paź 28, 2017 20:59, w całości zmieniany 1 raz  

Koniofan 
Kategoria B

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 21:41   

Panie Piotrze ,niech Pan nie rezygnuje z wyścigów,bo to chyba Pana powołanie.Czy nie będzie ich Panu brakowało ? Miło było Pana znowu zobaczyć na torze w walce.

Odpowiedz do tematu