Forum dyskusyjne FINISZ.pl Strona Główna Forum dyskusyjne FINISZ.pl
kontakt z adminem redakcja @ finisz.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sukces organizacyjny i sportowy WW..
Autor Wiadomość
Romek 
Grupa II

Wysłany: Wto Paź 02, 2012 06:20   Sukces organizacyjny i sportowy WW..

Witam wszystkich na finiszu , chcę sie podzielić z moimi obserwacjami Wielkiej Warszawskiej którą obejżałem w necie aczkolwiek nieodda tej wspananiałej gonitwy na żywo . Brawo dla organizatora który stanoł na wysokości zadania aż miło było popatrzyć jak wszysko zapięto na ostatni guzik . Oprawa cała fajoska pokaz musztry paradnej ułanów , panie i panowie w strojach przedwojennej arystrokracji oddaje cały urok i splędor tej gonitwy brawooooooo . Bardzo dobra sportowa rywalizacjia nikt chyba do niczego się niemoże przeczepić . Cieszyłem się razem z dż Piotrusiem jak wygrał . Jak fajnie dż Piotr zachowuje się jak wygra jakąś nagrodę , jak wylewnie i spotanicznie reaguje dla takich zachowań warto przychodzić i podziwać mistrzostwo . Na dż Piotrka składają sie jego niby małe gesty ale jakie znaczace . Po wygranej WW zrobił rudkę na Camerunie dziekjąc pubiczności i rzucają akcesoria jeżdzieckie . Po tej rudzie z szedł z Cameruna i wyściskał prowadzącą rumaka to było piękne dż Piotrusiu . Podczas dekraji uściskałeś i podnisłeś tr Marka , niewiem czy wiecie razem jeżdzili w Nieczech . Na słowa pochwały zasługuje dż Powpow który dobrze przeprowadził Yon Boya . Dziękuję kazdemu z osobna za przeczytanie moich spostrzeżeń ale zapewne wy byście opisali tą gonitwę bo byliście na mijecu na Służewcu . Dziękuję organizatorowi którzy zrobili kawał dobrej roboty.Życzę dzisiejszego dzineczka wam wszystkim pełnych sukcesów , oraz przepięknego uśmiechu przez cały dzionek see you bye......................................................................

kostor 
Grupa II
YellonkY

Wysłany: Wto Paź 02, 2012 17:50   

Słuszna uwaga Romek co do radości P.Piątkowskiego - spontaniczna i szczera, w sumie aż dziwne, że tak rzadko na Służewcu takie zachowania dają się zauważyć.

Romek 
Grupa II

Wysłany: Wto Paź 02, 2012 18:29   

Masz rację Kastor za mało takich zachowań wsrót dżokei , jeśców , ale takie zachowanie dż Piotrusia świadczy o jego klasie i dobrym charakterze pozdrawiam i życzę udanego , miłego wieczorka.......................

Romek 
Grupa II

Wysłany: Sob Lis 10, 2012 10:28   

Puk puk włodarze toru na Służewcu obutcie się staleliście na laurach po Wielkiej Warszawskiej kiedy to było lata świetlne . Czy jeszcze się nieprzekonaliście do siły iternetu ? , prezdęci , ministrowie urzywają net bo jest najleprzym śrotkiem przekazu .

Romek 
Grupa II

Wysłany: Nie Gru 02, 2012 00:16   Europen Masters w Paryżu..

Dobry wieczór moim przyjacielom z forum zapewne co niektórzy sobie posypują . 15 minut temu skaczyły się zawody w skokach w Paryżu Masters . Wygrał Niemiec Alhman , moja faworytka Edwina Tops-Aleksadra był 2 . Do rozgrywki było 10 koni , konkurs wzasadzie był zdominowany przes panie . Rumaki przeważnie rasy Holsztyńskiej tak 165-175 w kłębie. Jak było można popatrzeć jak filigraniwe panie radziły sobie z takimi perszonami . Przeszkody 160-170 , rozgryfakę kończył okser . Walka w rozgryfce toczyła się o ułamki sekund dosłownie . Ale jaka profeska organizacyjna , niech się uczą inni jak trzeba iprezy sportowe z najwyszej półki organizować . Ojoj ja jeszcze nieśpię sukces poprotu dużo wrażeń podczas trasmisji , tak jak wam obiecałem zbytnio niebędziecie sie nudzić na forum podczas przerwy zimowej na Służewcu papatki dobranoccccccccccccc..

słonik
Grupa I

Wysłany: Pon Lip 13, 2015 18:34   

Brakuje tu pana panie Romanie ma pan tutaj dużo przyjaciół niech pan na forum często odwiedza nas my pamiętamy o panu.

Odpowiedz do tematu