Forum dyskusyjne FINISZ.pl Strona Główna Forum dyskusyjne FINISZ.pl
kontakt z adminem redakcja @ finisz.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Lojalność?
Autor Wiadomość
Rzecznik Koni
Grupa III
Rzecznik Koni

Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 11:56   Lojalność?

Z prawdziwym niesmakiem wysłuchałem odpowiedzi trenera Olkowskiego, który na pytanie dziennikarki o dobry finisz Lonsdala odpowiedzial: lepszy dżokej na nim jechał. Przypominam, że wywiad mial miejsce po WYGRANYM przez Pakera wyścigu. Nie padło ani słowo podziękowania pod adresem dżokeja, który we wspaniałym stylu wywalczył to zwycięstwo. Taka mnie krew zalała, że zadałem sobie trud policzenia ile razy dżokej Turgaev wygrywał dla stajni trenera Olkowskiego. Na 24 zwycięstwa tej stajni 13 odniósł Turgaev, który nawet tam nie pracuje. Szkoda słów.

Koniofan 
Kategoria B

Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 12:16   

Twoje subiektywne niesmaki raczej tu nas nie interesują.Zaśmiecasz tylko forum swoimi wypowiedziami-nadwrażliwymi i głupimi Ogladałem tą wypowiedz i na konkretne pytanie ,była konkretna odpowiedż.Skad wiesz ,że Olkowski nie dacenia Turgajewa i juz nie opili sukcesów.Czy Olkowski to koń-a ty masz zabierać głos w imieniu koni ( jako ich rzecznik)a nie ludzi, a tr.Olkowski zalicza się do gatunku ludzkiego .Wyluzuj człeku- moja rada
Pozdrwaiam

elwira 
administrator

Pomogła: 13 razy
Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 12:27   

Wszystkim zalecam więcej luzu i przede wszystkim szacunku do zdania innych dyskutantów. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.

ko0mpel 
Grupa II
kocham polankę

Pomogła: 2 razy
Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 13:21   

Nie wiem, co jest rażącego w wypowiedzi trenera Olkowskiego.
Anton Turgaev jest bardzo dobrym dżokejem, ale pan Piątkowski to spośród służewieckich jeźdźców najwyższa półka. :grin:

Rzecznik Koni
Grupa III
Rzecznik Koni

Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 14:26   

Koniofan napisał/a:
Twoje subiektywne niesmaki raczej tu nas nie interesują.Zaśmiecasz tylko forum swoimi wypowiedziami-nadwrażliwymi i głupimi

Koniofanie, wypowiadasz się w swoim imieniu, czy masz upoważnienie pozostałych użytkowników forum? Pytam, bo użyłeś zaimka "nas". Nie interesuje cię - nie czytaj. Doceniam Twoją wiedzę o koniach, dlatego czytam Twoje wpisy, ale czasami wkurza mnie Twoje zadufanie w sobie i niekulturalne odzywki do innych użytkowników. Zazwyczaj staram się po prostu wyłowić z potoku samochwalstwa to co mnie interesuje a na resztę nie zwracać uwagi, ale tym razem zaatakowałeś mnie osobiście, więc odpowiadam.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi