Forum dyskusyjne FINISZ.pl Strona Główna Forum dyskusyjne FINISZ.pl
kontakt z adminem redakcja @ finisz.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: elwira
Nie Lis 20, 2011 20:24
ZAMKNIĘCIA SEZONU PŁOTOWEGO

ZAMKNIĘCIA SEZONU PŁOTOWEGO 3000m
1. TON k. dż. M. Březina 68
16%
 16%  [ 3 ]
2. BONSAI`S BLADE dż. R. G.-Panczew 69
55%
 55%  [ 10 ]
3. JUTRZENKA am. dż. P. Peprna 61
5%
 5%  [ 1 ]
4. DŻUMENA dż. Z. Lica 62
5%
 5%  [ 1 ]
5. KAJMAN dż. M. Stromsky 69
11%
 11%  [ 2 ]
6. BAMBINA pr. dż. R. Benš 67
5%
 5%  [ 1 ]
Głosowań: 18
Wszystkich Głosów: 18

Autor Wiadomość
elwira 
administrator

Pomogła: 13 razy
Wysłany: Wto Lis 15, 2011 22:04   ZAMKNIĘCIA SEZONU PŁOTOWEGO

Zapraszam do typowania

Cytat:
już wiadomo, że wycofany zostanie Crimson Challenge.

http://torsluzewiec.pl/pl...a-i-vilniusa-2/

Black Shadow 
Grupa III

Wysłany: Czw Lis 17, 2011 00:47   

Nie pobiegnie również Dżumena :cry:

toolka 
Grupa III

Wysłany: Czw Lis 17, 2011 13:52   

Black Shadow napisał/a:
Nie pobiegnie również Dżumena :cry:

oj szkoda, liczyłam na nią...

cad
Grupa IV

Wysłany: Czw Lis 17, 2011 14:49   

Zamknięcie płotów zapowiada się bardzo blado. Słaba stawka i jeszcze brak Dżumeny ...
Ech gdyby tak jeszcze dorzucić Traviollę z Morikano to byłby bieg.

kostor 
Grupa II
YellonkY

Wysłany: Pią Lis 18, 2011 09:24   

Dokładnie, z tą parą + Bonsai i Ton byłoby bardzo ciekawie... Czy ktoś ma jakieś nowe informacje na temat stanu zdrowia Morikano?

pawel.c 
Grupa II

Wysłany: Pią Lis 18, 2011 15:38   

Wygląda na to, że wewnętrzna bieżnia będzie miała twardość betonu. Ciekawe ilu trenerów zaryzykuje starty koni po nocnych przymrozkach ? Polewanie toru może być w tej sytuacji bardo ryzykowne.
P.S. Trener Janusz Kozłowski nie tak dawno odgrażał się, że jak tor będzie za twardy to wycofa swoje konie. Jak będzie w sobotę ?

pawel.c 
Grupa II

Wysłany: Sob Lis 19, 2011 10:46   

Niezły cyrk obejrzeliśmy w dzisiejszej gonitwie. Jeździec dosiadający Jutrzenki przez połowę dystansu czekał na Bonsai Blade i był bardzo zdziwiony, że ten jeszcze go nie wyprzedził. Jeździec z numerem 3 zaprezentował ciekawą technikę jazdy w gonitwach płotowych- z głową odwróconą w kierunku końskiego ogona. Szkoda, że w ogóle nie usiadł tyłem do przodu bo wtedy przynajmniej nie oszukiwałby graczy, że zamierza podjąć próbę wygrania gonitwy.

Nexia
Grupa I

Wysłany: Sob Lis 19, 2011 10:48   

Brawo Bonsai :grin:

Pozdrawiam :smile:

pawel.c 
Grupa II

Wysłany: Sob Lis 19, 2011 10:58   

Nexia napisał/a:
Brawo Bonsai :grin:

Żartujesz :shock: ?

Znasz ten wierszyk ? :

Patataj, patataj,
Pojedziemy w cudny kraj!
Tam, gdzie Wisła modra płynie,
Szumią zboża na równinie.
Pojedziemy, patataj,
A jak zowie się ten kraj?

A jak ciebie ktoś zapyta:
Kto ty taki, skąd ty rodem?
Mów, żeś z tego łanu żyta,
Żeś z tych łąk co pachną miodem.

Mów, że jesteś z takiej chaty,
Co Piastowską chatą była.
Żeś z tej ziemi, której kwiaty
Gorzka rosa wykarmiła.

Pojedziemy w cudny kraj
Co słonko widziało
Maria Konopnicka

elwira 
administrator

Pomogła: 13 razy
Wysłany: Sob Lis 19, 2011 11:16   

Bonsai w ręku mijał koleżankę stajenną. Klasą ją przewyższa.
Duże rozczarowanie co do poziomu przygotowania Bambiny - już w połowie miała dość.

pawel.c 
Grupa II

Wysłany: Sob Lis 19, 2011 11:52   

elwira napisał/a:
Bonsai w ręku mijał koleżankę stajenną. Klasą ją przewyższa.
Duże rozczarowanie co do poziomu przygotowania Bambiny - już w połowie miała dość.

Naprawdę w to wierzysz :shock: ? Obejrzyj wyścig jeszcze raz. Jak nazwać jazdę dżokeja przez ostatnie 1000 metrów z głową odwróconą do tyłu i złożenie się 100 metrów przed metą w oczekiwaniu, że towarzysz stajenny wreszcie go wyprzedzi ? Prawidła wyścigowe mają zapis na temat "niedołożenia starań do zajęcia lepszego miejsca w gonitwie". Moim zdaniem, wynik gonitwy został wydrukowany na 2/3 i tyle.

P.S. W samochodowej F1 taka jazda nazywa się "team order" (albo team orders - jak kto woli).

Nexia
Grupa I

Wysłany: Sob Lis 19, 2011 12:02   

Ja napisałam brawo Bonsai a nie dżokej :mrgreen:

Zawsze mu kibicowałam i będę - bardzo fajny i sympatyczny z niego koń :grin:

toolka 
Grupa III

Wysłany: Sob Lis 19, 2011 13:27   

Cieszę się, że Bonsai wygrał (bo mam kwintę), ale Jutrzenka chyba mogła być pierwsza...
Ostatnio zmieniony przez toolka Nie Lis 20, 2011 08:30, w całości zmieniany 1 raz  

Koniofan 
Kategoria B

Wysłany: Sob Lis 19, 2011 16:14   

A ja mówię brawo Panczew , gratulacje .Koń sam przez płoty nie skacze.Jak ktoś dłuzej chodzi na konie i nie ma uprzedzeń to wie,że Panczew od dawna jeżdził w biegach płotowych i przeszkodowych i miał też grożne upadki.
A co do Bambiny ,jak ktoś umie czytać program, Bambina na 3200m czas 3 min 55 sek a u nas Drybler i Jutrzenka 3 min 39 sek ,więc pokazała to co potrafiła i o co chodzi :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Koniofan Sob Lis 19, 2011 16:17, w całości zmieniany 1 raz  

Romek 
Grupa II

Wysłany: Sob Lis 19, 2011 16:26   

Witam po tej stronie Romek , niemogę się zgodzić z niektórymi waszymi komętarzami drodzy formułowicze oglądałem ten wyścig w necie . To że dżokej , jeśdziec ogląda się za siebie patrzy jak konkurecja sobie poczynia . Oskarzenia takie a takie moim zdaniem są bezpodstawne . Sam gdy jechałem wyścig płotowy też tak robiłem i wygrywałem , poprostu to świadczy o rozenaniu sytuacji podczas wyścigu . Wiem że podczas gonitw płaskich jest zamało czasu na taką kontrolę .Dlamnie człowiek który się nieboi to jest chory albo to tylko ukrywa . Ja też miałem czasem stracha podaczas pokonywania płotów
wiedząc że są to stojącje trumny . Już wiele razy ten problem podosiliśmy dawiej u prezsów dżoei clubu ja , Lica ,Marek Bąk , Kosiakiewicz . Powiny być takie jak we Włoszech powracają do pierwotnego stanu poczesani konia . Pozdrawiam was wszystkich.

Koniofan 
Kategoria B

Wysłany: Sob Lis 19, 2011 16:37   

Panczew wygrał w ręku ,a Jurzenka już szła na uszach.Na oficjalnej stonie ogłoszono, wygrana : BARDZO ŁATWO o3/4 dł .Stare repy wyścigowe nie są jeszcze całkowicie ślepe :lol: Ja też miałem podpórkową kwintę z Jutrzenką i nie mam do nikogo pretensji, bo już wiele widziałem i tu jestem niezaślepiony ,podchodze w sposób rozsądny i rzeczowy -a to by była dopiero kwinta :mrgreen: Teorie spiskowe radzę schować w kieszeń . :razz:
Ostatnio zmieniony przez Koniofan Sob Lis 19, 2011 16:47, w całości zmieniany 1 raz  

Forint 
Grupa II

Wysłany: Sob Lis 19, 2011 17:23   

Koniofanie wiesz co po niektorzy nie umia patrzyc jeszcze na wyscig i wyciagaja takie bzdurne wnioski.Miejmy nadzieje ze sie naucza.Dzokeje w plaskich wyscigach tez sie ogladaja,tylko ci dobrze jezdzacy technicznie nie odwracaja glowy,a patrza pod pacha,dlatego tego nie widac.Bylo dokladnie tak jak napisales.

pawel.c 
Grupa II

Wysłany: Sob Lis 19, 2011 17:30   

Koniofan napisał/a:
Panczew wygrał w ręku ,a Jurzenka już szła na uszach.Na oficjalnej stonie ogłoszono, wygrana : BARDZO ŁATWO o3/4 dł .Stare repy wyścigowe nie są jeszcze całkowicie ślepe :lol: Ja też miałem podpórkową kwintę z Jutrzenką i nie mam do nikogo pretensji, bo już wiele widziałem i tu jestem niezaślepiony ,podchodze w sposób rozsądny i rzeczowy -a to by była dopiero kwinta :mrgreen: Teorie spiskowe radzę schować w kieszeń . :razz:

Bardzo łatwo o 3/4 długości :mrgreen: ? Ja wiem że trójka łamała wszystkie kwinty i dlatego wszyscy są szczęśliwi ale ...
Koniofan - uważasz że teorie spiskowe w gonitwach płotowych to są bajki ?
Ostatnio zmieniony przez pawel.c Wto Lis 22, 2011 17:07, w całości zmieniany 1 raz  

Forint 
Grupa II

Wysłany: Sob Lis 19, 2011 17:56   

Pawle.c przestan juz pisac te farmazony i nie uwlaczaj ludziom,ktorzy poprzez wyscigi zostali kalekami.Moze i miales swoje racje piszac w temacie o Przyszlosci Wyscigow Konnych,ale nie probuj byc jajkiem madrzejszym od kury.Na wyscigi jeszcze nie umiesz patrzec,i chyba duzo wody uplynie zanim ci to przyjdzie.Konifan jest starym graczem,a ja bylem dzokejem i trenerem i o tym mam od ciebie duzo wieksze pojecie.W tym ze kiedys ustawialo sie wyscigi jest duzo prawdy,ale teraz to sa BAJKI rozpowszechniane przez takie osoby jak ty.Fakt nasi jezdzcy jezdzacy na Sluzewcu nie jezdza tak dobrze jak ich koledzy za granica,takie ogladanie nie ladnie wyglada.Pawle zwroc uwage ze Peprna na Jutrzence poprowadzil wyscig w bardzo mocnym tempie.Chyba widziales jak rozciagnieta byla stawka i domyslasz sie dlaczego?Takie rozegranie najbardziej pasowalo obu koniom trenera Kozlowskiego i dlatego tak rozegrali wyscig.Na ostatniej prostej Jutrzenka byla juz dosc zmeczona tym mocnym tempem i dlatego Peprna ogladal sie do tylu,bo chcial wiedziec czy zagroza mu przeciwnicy,sam wiedzial ze juz duzo z Jutrzenki nie wycisnie.Ogladajac sie widzial ze Rumen na Bonsaiu idzie do niego w reku i wiedzial ze nie ma z nim szans.Peprna to jest naprawde myslacy czlowiek,ktory czuje konie i po wyscigu potrafi bardzo duzo o koniu powiedziec.
Jesli ty widziales to inaczej to trudno,nikt cie na sile nie ma zamiaru przekonywac,ale dobrze gdybys wkolo nie rozsiewal takich nie potwierdzonych zreszta bzdur.
Pozdrawiam T.K.

haldir17
Grupa IV

Wysłany: Sob Lis 19, 2011 19:00   

Kto nie skakał płotów w tempie wyścigowym niech nie mówi nic o ich "gumowatośći" i nie obraża ludzi którzy mają na ten temat pojęcie. Amen

pawel.c 
Grupa II

Wysłany: Sob Lis 19, 2011 21:19   

Drogi Forincie, Tomaszu K --były dżokeju. Skoro zacząłeś od pouczeń i połajanek to ja też odpowiem w tym samym duchu :) . Jak ja chodziłem na wyścigi to Ty jeszcze koszulę w zębach nosiłeś więc nie opowiadaj jaki to jesteś mądry bo ja jeszcze pamiętam Twoje wzloty i upadki :twisted: . Cały czas powtarzam to samo - przestańcie kombinować i zacznijcie rozgrywać gonitwy zgodnie z możliwościami koni a nie chęciami jeźdźców i trenerów a przestaniecie narzekać na brak widzów a tym samym na brak pieniędzy na swoje legalne wypłaty i skończy sie dyskusja na temat przyszłości PGR Służewiec :mrgreen: . Jeżeli jeździec dosiadający konia nr 3 myli daty i, rozglądając się dookoła w poszukiwaniu kolegi z lisią kitą, rozgrywa bieg z okazji świętego Huberta, zamiast ścigać się w gonitwie" zamknięcia sezony płotowego" to trzeba takie ściganie nazywać po imieniu a nie opowiadać o ciężkiej doli jeźdźca płotowego. Co mnie obchodzi to czy Peprna czuje konie czy nie jak widzę, że w gonitwie zachowuje się jak wiązka drewna na końskim siodle ? Tylko tyle i aż tyle. Dla jasności - nie grałem w tej gonitwie i mało mnie obchodzi wypłata w totalizatorze ale nie będę udawał że jest cacy jak jeździec przeszkadza koniowi w gonitwie.

haldir17 - nie ja zacząłem dyskusję o stojących trumnach i składanych płotach, poza tym, nikt nikogo nie zmusza do startowania w gonitwach płotowych.

P.S. Wystarczyło kilka słów krytyki i już "całe środowisko" jest oburzone, zaczynają się docinki i połajanki :shock: Ale to już wątek do tematu "przyszłość wyścigów konnych" więc na tym zakończę.

Romek 
Grupa II

Wysłany: Sob Lis 19, 2011 22:33   

Szanowny pisklwy pawele jabym ciebie pogonił . Twój bezczelny kąślwy beznadziejne ,
opninie , srtraszą . Nieubiżaj Foritowi , mnie i ludziom wyścig . Nawet niemasz prawa dyskutować o pogłębonych strukturach wiścig , wstycie.

Koniofan 
Kategoria B

Wysłany: Nie Lis 20, 2011 00:37   

Najgorsze na wyścigach sa stare ,beznadziejne głupie i bezrozumne pryki,których trzeba w poszukiwaniu komuny wysłać chyba na Kubę lub do Korei Pólnocnej .Taki stary grzyb chodzi ,ciemna masa, latami na konie i nie wie o co na nich chodzi i cos słyszał o jakichś ustawkach ,coś mu sie w główce kolebie ,ale jest dogłebnie denny, a te czasy dawno minęły ,ten pociąg juz dawno odjechał i mnie zgredziku nie zaskoczysz ,kto dłuzej chodzi ,skonczona pokrako wyścigowa :mrgreen:

pawel.c 
Grupa II

Wysłany: Nie Lis 20, 2011 01:02   

Romek -Niby kim są "ludzie wyścig" jak nie zwyczajnym personelem firmy, który ma przynosić dochody właścicielowi ? To wy jesteście dla widzów a nie odwrotnie.

P. S. Koniofan - ty wiesz o co na wyścigach chodzi czy tylko wydaje ci się że wiesz ?
Ostatnio zmieniony przez pawel.c Wto Lis 22, 2011 17:12, w całości zmieniany 1 raz  

Koniofan 
Kategoria B

Wysłany: Nie Lis 20, 2011 01:16   

Szczyt bezczelności
Ty buraku,czerwona pluskwo ,komunistczny gadzie ,ja nie pytam, gdzie ty się wychowałeś, ty czerwona zarazo,sprzedawczyku ,zapwene UBeku lub zomowcu ,,żyłes na krzywdzie ludzkiej ,krwiopijco,komunistcczny pomiocie.Tak ,dla ciebie komuna była rajem.czytałem tweoje wypowiedzi o przyszłości wyścigów i tam pokazałeś swoje prawdziwe oblicze.Myślałem ,ze na skutek twoich wypowiedzi puszczę pawia.Apeluję do Admina -oszczędż nam czytania wypowiedzi tego stwora

pawel.c 
Grupa II

Wysłany: Nie Lis 20, 2011 01:26   

Drogi Koniofanie pohamuj się bo na opanowanie z Twojej strony nie liczę :) .
Ostatnio zmieniony przez pawel.c Wto Lis 22, 2011 17:13, w całości zmieniany 1 raz  

Koniofan 
Kategoria B

Wysłany: Nie Lis 20, 2011 01:36   

Zapewne ty wypełzłeś z komunistycznego łajna ,bo komuna dla ciebie to były czasy , a jak wspominasz upadek twojego raju.Pustki w sklepach .ocet ,beznadzieja,no tak ty zapewne miałeś sklepy z firankami ,a my zdychaliśmy z biedy i co nam teraz powiesz .Jesteś mądrzejszy od tych co od dziecka byli z końmi i znają wyścigi jak swoje 5 palców.Będziesz nas uczyć wyścigów ? Dżokei ,trenerów, mnie całe życie związanego z wyścigami ? Zaprosimy cię chyba byś porozmawiał na kopy z koniem ,bo normalna gadka do ciebie nie dociera-skończony debilu
Ostatnio zmieniony przez Koniofan Nie Lis 20, 2011 01:39, w całości zmieniany 1 raz  

pawel.c 
Grupa II

Wysłany: Nie Lis 20, 2011 01:51   

Koniofanie - skoro jesteś taki "młody" to skąd wiesz o occie i pustych półkach -też koń ci opowiadał :mrgreen: ?

P.S. Ja nikogo nie uczę wyścigów tylko oczekuję profesjonalnego podejścia do widzów i właściwej organizacji widowiska sportowego jakim jest, powiedzmy "dzień na wyścigach", ale tego sami musicie się nauczyć a jak nie będziecie robić postępów w tej nauce to będziecie grać miedzy sobą, tylko na jak długo starczy wam kasy ?
Ostatnio zmieniony przez pawel.c Wto Lis 22, 2011 17:14, w całości zmieniany 1 raz  

Koniofan 
Kategoria B

Wysłany: Nie Lis 20, 2011 02:01   

Jeszcze się rzucasz, ty skończona gnido.Myślałem ,że jak ci przywalę po warszawsku to odpuścisz .Nie ty jesteś komunistyczna wańka wstańka.czy nigdy nie odpuszczsz, pomimo tego ,że nie masz racji.No tak, takie zachowanie komunistyczne .Bałwochwalco komuny.uważaj ,bo zaśpisz jutro na tor ,a tam będą same przekręty i akurat na ciebie polujemy na torze :mrgreen:

Romek 
Grupa II

Wysłany: Nie Lis 20, 2011 07:17   

Brawo konofonie tak nas zmusił tem człowiek do takich reakcji . Brawo , brawo niedenerwumy się zgniłym jabłkiem . Pozdrawiam już dziś wyścigi -ruszyły stwaka mocno
zgrupowana , uśmiech proszę KONIOFONIE i wszycy.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi