Start » Konkursy » Czempionaty młodych jeźdźców » 2013 » Wyniki klasyfikacji Czempionatu Młodych Jeźdźców PTWiHKPKA po piątej gonitwie uczniowskiej

Wyniki klasyfikacji Czempionatu Młodych Jeźdźców PTWiHKPKA po piątej gonitwie uczniowskiej

data publikacji: 30.09.2013, 07:49  |  autor: elwira   |  liczba komentarzy: 0

Sarsen i Ireneusz Wójcik

Fot: Finisz.pl
Sarsen i Ireneusz Wójcik

Miejsce

Jeździec

Liczba punktów

1.

Błażej Giedyk

59

2.

Artur Kupczyński

45

3.

Kamil Grzybowski

38

4.

Karolina Kamińska

32

5.

Ireneusz Wójcik

31

6.

Marta Hudacekova

28

7.

Katarzyna Grobelak

24

8.

Magdalena Szabla

18

8.

Jan Kolakowski

18

9.

Claudia Pawlak

12

10.

Grzegorz Kowalski

8

11.

Oskar Cherek

6

12.

Luba Grigoreva

3

12.

Veselin Ivanov

3

13.

Anna Gil

1

13.

Marzena Wąsikowska

1

13.

Konrad Brygier

1

13.

Urszula Bundz

1

13

Katarzyna Pejaś

1

 

Miejsce

Trener

Liczba punktów

1.

Krzysztof Ziemiański

10

2.

Kazimierz Rogowski

8

3.

Małgorzata Łojek

7

4.

Janusz Kozłowski

4

5.

Maciej Janikowski

3

5.

Marek Nowakowski

3

5.

Michał Romanowski

3

6.

Maciej Jodłowski

2

6.

Andrzej Walicki

2

6.

Dorota Kałuba

2

6.

Adam Wyrzyk

2

6.

Kamila Urbańczyk

2

7.

Patrycja Siwonia-Bawer

1

7.

Tomasz Kluczyński

1

7.

Mieczysław Mełnicki

1

7.

Monika Krzyśków

1

7.

Maciej Malinowski

1

7.

Patryk Wróblewski

1

 

 

Miejsce

Właściciel

Liczba punktów

1.

A.Pastuszka

3

1.

SK Golejewko i M. Łojek

3

2.

SK Iwno i Niespodzianka

2

2.

J. Romanowski „Expert Host”

2

2.

Niespodzianka

2

2.

G. Richards

2

2.

J. i K. Dobosz

2

2.

Fortum Michał Romanowski

2

2.

50 Dębów Sp. z o.o.

2

2.

J. Kartus

2

2.

SK Golejewko i K. Kozłowska

2

2.

A. Wyrzyk

2

2.

G. Kozak

2

3.

S. Guła i J. Nesteruk

1

3.

B. M. Tomaszewski

1

3.

S. Guła

1

3.

M. Łojek, I. i M. Wolscy i M. Zawada

1

3.

Plavac Sp. z o. o.

1

3.

K. Rogowski

1

3.

K. Rogowski i M. Falzmann

1

3.

M. Krzyśków i K. Brygier

1

3.

A. Siwonia

1

3.

SK Golejewko i M. Janikowski

1

3.

M. Falzmann

1

3.

Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o. o.

1

3.

M. Konarski i K. Kozłowska

1

3.

SK Golejewko i Korab – A. Walicki

1

3.

A. Steinhart

1

3.

C.J. Schiele zu Hohenwaldeck

1

3.

K. Urbańczyk

1

3.

Polska AKF Sp. z o.o.

1

3.

J. Ryżkowski

1

3.

L. Kowal

1

3.

M. Malinowski

1

3.

Liezl Els

1

3.

B.M. Tomaszewski i J. Majewska

1

3.

S. Smółka i K. Urbańczyk

1

3.

J. i J. Księżukowie

1

3.

„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski

1