Start » Konkursy » Czempionaty młodych jeźdźców » 2014 » CMJ 2014 - klasyfikacja po dziewiątej gonitwie

CMJ 2014 - klasyfikacja po dziewiątej gonitwie

data publikacji: 23.10.2014, 19:47  |  autor: elwira   |  liczba komentarzy: 0

Fot: Finisz.pl
Championat Młodych Jeźdźców 2014

11.05 1.06 15.06 22.06 9.08 17.08 27.09 11.10 18.10 Suma
K. Kamińska 4 8 6 20 8 4 4 20 20 94
I. Wójcik 12
4 1 12 6 20 4 12 71
C. Pawlak 6 1 1 12 2 20 12 2 12 68
M. Szabla

20 1 4 12
12 6 55
K. Grzybowski 8 6 12


2 8 4 40
A. Gil 1 2

20 8 1 6
38
J. Wyrzyk 20

6 6 1


33
K. Dynarowska
20






20
J. Kołakowski 2
2


8 1 2 15
J. Miedzianowska


8

6

14
P. Pałczyński
12






12
P. Śledziewska

8





8
M. Wąsikowska


4
2


6
M. Semeniuk
4






4
I. Bieliak


2




2
A. Kaleta
2






2
Y.Barmenkul


1




1
K. Działa
1






1
Championat Młodych Jeźdźców 2014

11.05 1.06 15.06 22.06 9.08 17.08 27.09 11.10 18.10 Suma
M. Rogowska 1 2 1 1 2
1 3
11
K. Ziemiański 2
2 2
2 1
1 10
M. Janikowski

1
1 2 1
1 6
M. Łojek 1
1
1 1 1

5
S. Borkowski
3


1


4
M. Nowakowski


1 1

1 1 4
K. Rogowski



1
1 1 1 4
A. Laskowski 1
1

1


3
A. Wyrzyk 2


1



3
E. Zahariev


1


1 1 3
W. Kryszyłowicz
2






2
W. Olkowski





1 1
2
R. Świątek
2






2
B. Chrzanowski


1




1
A. Gajos-Łątka




1


1
W. Jasiński







1 1
M. Jodłowski


1




1
D. Kałuba







1 1
J. Kozłowski


1




1
K. Urbańczyk

1





1
G. Wasążnik





1

1
Championat Młodych Jeźdźców 2014

11.05 1.06 15.06 22.06 9.08 17.08 27.09 11.10 18.10 Suma
St. Golejewko
4
1 1
1

7
St. Palkinto
1

1
1 1
4
St. Michałów

1

2


3
St. Niespodzianka

1 1
1


3
St. Panat



1

2
3
St. Diament 1

1




2
St. Iwno 1 1






2
St. Oktawia
1
1




2
St. Univerpol

1

1


2
St. Stado Nedżdy Kuhailan

1

1


2
St. Polska AKF Sp. z o.o.

1

1


2
St. Krasne


2




2
St. Metis





1 1
2
St. Vesfot






1 1 2
St. Daston






1 1 2
St. Sagittario 1







1
St. Irena 1







1
St. Tycjan 1







1
St. Bohema 1







1
St. Jedyna 1







1
St. El D'Oro
1






1
St. SK Wiśnicz
1






1
St. Max-Plast

1





1
St. Horseland

1





1
St. Kamila


1




1
St. Damis


1




1
St. Neptun


1




1
St. Loko



1



1
St. Dobrzyniec



1



1
St. Opatkowianka



1



1
St. Moszna



1



1
St. Łaziska




1


1
St. Jasiorówka




1


1
St. Annamaria





1

1
St. Plavac





1

1
St. Esperance





1

1
St. Piaski





1

1
St. Franczesko






1
1
St. Lisewo







1 1
St. Kopal







1 1
St. Stary Dwór







1 1
St. Junga







1 1
St. Faust







1 1

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)






Dopuszczalne znaczniki: <b><i><br>Dodaj nowy komentarz: